Hastalığı yüzünden mesleğine ara vermişti… Cesur pozlarıyla geri dönüşü olay yarattı!

PODYUMLARDA FIRTINA ÜZERE ESİYORDU

26 yaşındaki muhteşem model Bella Hadid “15 yıldır her gün acı çekiyorum” diyerek yakalandığı tedavisi olmayan hastalığı anlatmıştı bundan kısa bir mühlet evvel. Hadid, uzun yıllar evvel epey tehlikeli bakteriler taşıyan kene ısırması sonucu Lyme hastalığına yakalanmıştı.

26 yaşındaki başarılı model Bella Hadid mesleğinin doruğundayken yıllardır gayret ettiği çaresiz hastalığı yüzünden birden ortadan kaybolmuştu

Yıllarca kesin bir tedavisi olmayan bu hastalıkla boğuşan hoş model yeniden de mesleğinden vazgeçmemiş ve sık sık ağır ilcalar kullanmak ve semptomları hafifletecek terapiler görmek zorunda olmasına karşın en çok çalışan isimlerden biri olmuştu.

“15 YILDIR HER GÜN ACI ÇEKİYORUM” DEDİ, MESLEĞİNE ORTA VERDİ

Bella Hadid temmuz ayında sıhhatiyle ilgili son durumunu anlatan uzun bir yazı kaleme aldı ve hastalığının ilerlediğini anlatarak çok sevdiği mesleğine istemese de orta vermek zorunda kaldığını açıkladı. Devası olmayan hastalığının ilerlediğini paylaşan yıldız isim artık alması gereken tedavilerin de günlük hale geldiğini söyledi.

Bella Hadid Lyme hastalığının uygunca ilerlediğini, aldığı tedavilerin artık günlük hale geldiğini ve çok acı çekmeye başladığını söyleyerek mesleğine istemese de orta vermek zorunda kalmıştı

Evinde her gün hekimler ve hemşireler eşliğinde yaşadığı kuvvetli sürecin fotoğraflarını da toplumsal medya hesabından paylaşan Hadid, yıllardır çektiği acının artık dayanılmaz hale geldiğini ve hiç istemese de mesleğine orta vermek zorunda kaldığını itiraf etmişti.

AŞKI BİTTİ, KONUTU REVİRE DÖNDÜ

Hatta birebir periyotta başarılı modelin 3 yıldır keyifli mesut bir ilgi sürdürdüğü ünlü sanat yönetmeni Marc Kalman’la da bu güçlü hastalık gayreti yüzünden ayrıldığı ortaya çıktı. bu kâbus dolu yıllar boyunca ona daima dayanak olan ailesine ve hayranlarına teşekkür eden Bella Hadid kendini yeterli hissettiğinde geri döneceğini söylemişti.

Bella Hadid orta verdiği modelliğe geri dönüd ve Marc Jacobs’un 2023 sonbahar kampanyası için kamera karşısına geçti: Ünlü modelin saçsız ve çıplak haldeki pozları büyük ses getirdi

GERİ DÖNÜŞÜ DE GİDİŞİ KADAR SES GETİRDİ

Bella Hadid’in mesleğe geri dönüşü de en az orta verişi kadar ses getirdi. Ünlü modacı Marc Jacobs’un  2023 sonbahar kampanyasında misyon alan Bella Hadid’in çarpıcı fotoğrafları uzun mühlet konuşulacağa benziyor! Genç yaşında ismini podyumun en başarılı isimleri ortasına yazdıran Bella Hadid kampanya için kel bir yapay zeka robotuna dönüştü…

BİLİM KURGU SİNEMASINDAN FIRLAMIŞ GİBİ! GÖREN TANIMAKTA ZORLANDI

Zırha benzeyen metalik iç çamaşırları ve onlarla uyumlu gümüş başlığıyla tanınmayacak hale gelen Hadid bir bilim kurgu sinemasının başrol oyuncusu üzere görünüyordu. Yıldız isimin büsbütün çıplak halde ve yalnızca omurgasından çıkan metal uzaylı dokunaçlarıyla yerde oturup kameraya bakış atarken verdiği pozlar çok çarpıcı bulundu.

Bella Hadid’in tanınmaz hale geldiği kampanya fotoğrafları bir bilim kurgu sinemasının setinden fırlamış üzere görünüyor

Aylardır uzak kaldığı mesleğine geri dönüşü hayranları tarafından da sevinçle karşılanan Bella Hadid’in güçlü hastalık ve tedavi süreciyle birlikte çok formda zayıflamış olduğu da gözden kaçmadı. Ünlü model kendisi üzere Lyme hastalığına yakalanan ve bununla ilgili bir de kitap yazan annesi Yolanda Hadid’e minnettar olduğunu söylemişti.

“KENDİMLE GURUR DUYUYORUM”

“Tüm tıbbi kayıtlarımı tuttuğu, yanımda olduğu, yanımdan hiç ayrılmadığı, beni koruduğu, desteklediği lakin en değerlisi tüm bunlar boyunca bana inanmaktan hiç vazgeçmediği için anneme minnettarım” diyen ünlü model tüm bu yıllar boyunca acı çekerken kendinden ve mesleğinden vazgeçmediği için de kendisiyle guru duyduğunu söylemişti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir